stránky nejen o Tarotu...ale hlavně o něm

Za obsah reklam na těchto stránkách neručím. Pokud se jich chcete zbavit, používejte prohlížeč Google Chrome s doplňkem AdBlock.

Magický rituál osvobození ze vztahu

Magický rituál osvobození ze vztahu - obrázek

Magický rituál osvobození ze vztahu - obrázek

Opustil vás partner, váš vztah je definitivně pryč a vy stále nemůžete zapomenout a cítíte se jako v pasti staré lásky? Toužíte se konečně osvobodit? Zkuste trochu magie...

  

 

 

 

Magický rituál osvobození ze vztahu.

Není na něm nic tajemného, je to v podstatě meditace, která vám pomůže vyrovnat se s ztrátou partnera. Lze ji využít i v případech, kdy nejde přímo o životního partnera, ale třeba jen o kamaráda a podobně. Tento rituál má několik variant, můžeme jej provádět i bez jakýchkoliv pomůcek, ale varianta, při které použijeme provázek je asi nejlepší, protože je účinná i u lidí, kteří mají menší obrazovou představivost.

 

Budeme potřebovat kousek provázku, dlouhý tak, aby na něm šlo udělat 5 uzlů, svíčku a klidný kout, kde nebudeme nikým rušeni. Vhodná doba pro vykonání tohoto rituálu je v noci po úplňku, při ubývajícím měsíci. ( pro ty, kdo nevědí, jak zjistit, zda měsíc dorůstá, nebo ubývá uvádím, že v kalendářích najdeme značky, černé kolečko znamená nov- tj. měsíc není na obloze vidět, v následujících dnech dorůstá do úplňku (bílé kolečko), pak už jen ubývá až do dalšího novu. )

  

Průběh rituálu:

Zapálíme svíčku, sedneme si k ní čelem provázek uchopíme do obou rukou a ruce položíme na stehna dlaněmi nahoru. Zaměříme pohled do plamene svíčka a zklidníme se pozorováním svého dechu. Počítáme přitom nádechy výdechy sestupně od 10 do 1.

Pak vezmeme provázek a uděláme na něm první uzel. Podotýkám že uzly děláme tak, aby šly v druhé fázi rituálu rozvázat. Takže jen úplně jednoduše a neutahovat!! Při vázání prvního uzlu odříkáváme: Tento uzel symbolizuje ohnivé spojení mezi mnou a ……(jméno člověka, kterého tímto rituálem chceme osvobodit ze svého srdce) Myslete při tom na vše, co Vás s tímto člověkem spojuje a váže se k elementu ohně Tedy vášeň, společné chvilky při sportu, ale také hádky, chvíle, kdy jste někde byli spolu , u kterých byl element ohně v nějaké formě přítomen.Zkrátka všechny události, které vám vyvstanou na mysli ve spojení s ohněm. Nedělejte si starosti s tím, že byste třeba špatně přiřadili k ohni událost, která se váže s jiným živlem. Časově není rituál nijak omezen, sami ucítíte, že můžete pokračovat dále.

 

Další uzel přináleží vodnímu živlu. Spojují se v něm záležitosti lásky, citu, soucit a odpuštění, ale také chvíle, kdy jsme se cítili zklamání, opuštění a smutní. Formule je podobná, jako u ohně a ostatních živlů. Vždy jen změníme název živlu. Při provádění jakýchkoliv rituálů je nejdůležitější představivost. Tím, že si vše prožijeme na astrální úrovni, může se situace uskutečnit ve reálném hmotném světě. Pracujeme při tom s sílami vědomí a představivosti, jejichž síly jsou prakticky neomezené.

 

Třetí uzel symbolizuje živel vzduchu.Při jeho vázání si vzpomeneme na společné chvíle, kdy jsme přemýšleli o společné budoucnosti, dělali si plány do života, a situace, kdy byl v nějaké formě přítomen živel vzduchu. (Společný výlet na horách, když byl šílený vítr a podobně)

 

Další uvázaný uzel náleží k živlu země. Pojí se s ním praktické záležitosti, peníze, ale také chvíle, kdy jsme příliš zabedněni na svých pozicích a nejsme schopni přijímat novinky a reagovat na změny. Taky sem patří péče o zdraví a denní starosti spojené s fungováním domácnosti.

 

Poslední uzel spojuje oba konce provázku tak, že se utvoří kruh. Tento kruh symbolizuje náš vztah. Formulka: Tento kruh symbolizuje spojení mezi námi. Představíme si svého partnera, kterého se rituál týká, jako by stál přímo před námi a vyčkáme, jestli nám něco nechce říct. Pokud nám něco chce sdělit, vyslechneme jej. Nepřeme se ním, jen vyslechneme, co nám chce říct. Věci, které nám řekne jsou důležité pro jeho další život. (určitě si někdy říkate: škoda že jsem něco někomu už nestačil říct. Tohle je právě ten případ. Nejde o to, změnit něčí rozhodnutí, jde jen o to sdělit něco, co cítíte, že je důležité.) 

 

Pokud máme potřebu svému partnerovi něco sdělit, co jsme dosud nestihli, nyní to můžeme udělat. Nesmíme se ale snažit změnit jeho rozhodnutí. 

 

Nyní přistoupíme k hlavní části rituálu, tedy osvobození : Rozvážeme uzel, který jsme uvázali jako poslední a který utvářel kruh. Říkáme při tom:

Náš vztah je ukončen, společný čas je završen. Rozvazuji tento uzel a propouštím Tě ze svého srdce. Děkuji za vše hezké a odpouštím vše špatné. Nyní jsme oba volní a jdeme dále po svých cestách každý sám ke svému štěstí.

Tyhle věty opravdu nedoporučuji jen odříkat. Opravdu musíte poděkovat a odpustit. Není to otázka slov, musíte to procítit! Tady je opravdu důležitá upřímnost ! Pak postupně rozvazujeme ostatní uzly, nejprve ten, který jsme uvázali poslední (země) a odříkáme při tom Tuto formulku:

 Rozvazuji uzel země, děkuji za vše dobré,keré jsem s Tebou prožila a odpouštím Ti vše, čím jsi mi ublížil. Duchové živlu země nás budou nyní provázet každého zvlášť na našich cestách životem. Přeji Ti abys byl šťastný a spokojený.

Představime si vše, jako když jsme uzel uvazovali a poděkujeme a odpustíme.

Takovým způsobem rozvážeme všechny uzly , formulaci obměníme podle uzlu, který momentálně rozvazujeme. Znovu zdůrazňuji, že je důležité prožít si odpuštění a poděkování.

 

Po ukončení rituálu nám zustane v rukou provázek bez uzlů, odpočítáme nádechy od 1 do deseti, pak zhasneme svíci a rituál je ukončen . Provázek si můžeme někam uložit, aby nám připomínal, že již není nic, co by nás k bývalému partnerovi poutalo. Rituál je velmi silný, výsledky ucítíte okamžitě a s největší pravděpodobností jej nebudete muset opakovat. 


 

Autor : Alarzach

převzato z: http://www.sweb.cz/alarzach/osvobozeni.html

  

 

 

 

 

 

 

 

05.12.2008 22:05:12
spimajim

Co si myslíte o vykládání karet?

Nesmysl (14119 | 19%)
Nevím (13634 | 18%)
Něco na tom je (14691 | 19%)
Záleží na kartáři (15640 | 20%)
Věřím tomu (17999 | 24%)

Jaký je váš motiv k tomu, nechat si vyložit karty?

zvědavost (12319 | 11%)
pocit krize (12191 | 11%)
starost o blízké osoby (11916 | 11%)
citové problémy (12779 | 12%)
jiný důvod (11505 | 10%)

Jak se vám plní výklady kartářů?

Nic se nesplnilo (14140 | 20%)
Splnilo se minimum (14099 | 19%)
Splnila se většina (14896 | 21%)
Všechno se splnilo (14142 | 20%)

Jaká je pro vás přijatelná cena za zhruba hodinový karetní výklad?

do 200,-Kč (13940 | 20%)
do 500,-Kč (14930 | 21%)
do 1000,-Kč (13250 | 19%)

Jak často si nechám vykládat (si sám vykládám) na sebe karty?

Ještě ani jednou (11793 | 13%)
Jednou (11734 | 12%)
Jednou za rok (11560 | 12%)
Několikrát do roka (11862 | 13%)
Několikrát do měsíce (12000 | 13%)
Několikrát do týdne (12389 | 13%)

Jak nebo čím vám karetní výklad nejvíc pomohl/pomáhá?

udělal mi jasno (11588 | 13%)
uklidnil mě (11492 | 12%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one